Wyniki III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji

DSC01247

Uroczyste wręczenie nagród nagrodzonym w konkursie uczniom i nauczycielom nastąpi 23 kwietnia 2018 r. podczas konferencji: Pomorskie drogi do Niepodległej, która odbędzie się w Słupsku, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej, przy ul. Jaracza 18 a - początek o godzinie 12.00.

14 marca br. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbył się III Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk. W finale zmagań z nawigacją wzięło udział 47 uczniów pomorskich szkół podstawowych. Młodzi nawigatorzy walczyli o Tytuł Mistrza Nawigacji oraz o nagrody specjalne - udział w Rejsie do granic na żaglowcu Zawisza Czarny. 

Uczestników oceniało jury w składzie: przewodniczący: kmdr ppor. rez. dr Dariusz, Kloskowski - ekspert zewnętrzny ODN w Słupsku, inicjator i pomysłodawca Konkursu, członkowie: Leopold Naskręt – Pomorski Związek Żeglarski, Mirosław Lamkowski – Szkoła Żeglarstwa Magola. 

Jury ustaliło następujący werdykt:

I miejsce
i Tytuł Mistrza Nawigacji
Marta Suliga,
Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
 
II miejsce
Paweł Kata,
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi,
 
III miejsce
Dawid Mikołajczak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce.

Wyróżnienia:

  1. Patryk Jakiel, Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
  2. Igor Rostkowski, Szkoła Podstawowa w Łebie
  3. Kacper Bokacz, Szkoła Podstawowa w Zaleskich
  4. Julia Nakoneczna, Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
  5. Paulina Wojtaszek, Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
  6. Maja Jabczyńska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku

Vouchery na rejs żaglowcem Zawisza Czarny przyznano uczniom:

Lp.
Imię i nazwisko
Szkoła
1.       
Marta Suliga
Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
2.       
Paweł Kata
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
3.       
Dawid Mikołajczak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
4.       
Igor Rostkowski
Szkoła Podstawowa w Łebie
5.       
Maja Jabczyńska
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
6.       
Kacper Bokacz
Szkoła Podstawowa w Zaleskich
7.       
Paulina Wojtaszek
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
8.       
Patryk Jakiel
Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
9.       
Julia Nakoneczna,
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
10.   
Alicja Szcześniak
Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie
11.   
Joanna Lisiak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
12.   
Dominika Krasucka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
13.   
Radosław Bieniek
Szkoła Podstawowa w Zaleskich
14.   
Daria Lewicz
Szkoła Podstawowa w Zaleskich
15.   
Lena Hołda
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie
16.   
Antoni Feluś
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie
17.   
Krzysztof Wyczlinski
Szkoła Podstawowa CET w Kowalach
18.   
Tomasz Lubecki
Zespół Szkół w Lipuszu

Lista rezerwowa uczestników rejsu – uczniowie (w razie rezygnacji uczestnika wskazanego w powyższej tabeli):

Lp.
Imię i nazwisko
Szkoła
1.       
Mikołaj Zieleń
Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
2.       
Julia Otto
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
3.       
Adam Gański
Szkoła Podstawowa w Wocławach
4.       
Kacper Rywalski
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdańsku
5.       
Dawid Struczyński
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
6.       
Hubert Hewelt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie

Vouchery na rejs żaglowcem Zawisza Czarny przyznano nauczycielom:

Lp.
Imię i nazwisko
Szkoła
1.       
Anna Wolikowska
Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
2.       
Małgorzata Gudalewska
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
3.       
Beata Zduniak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
4.       
Magdalena Dominiak-Marzec
Szkoła Podstawowa w Łebie
5.       
Joanna Ploch
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
6.       
Magdalena Szałek
Szkoła Podstawowa w Zaleskich

Lista rezerwowa uczestników rejsu - opiekunów (w razie rezygnacji uczestnika wskazanego w powyższej tabeli):

Sylwia Siedlar
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Justyna Kośla
Szkoła Podstawowa w Gogolewie
Luiza Napiątek
Szkoła Podstawowa w Kowalach
Janusz Kowalak
Szkoła Podstawowa w Kwidzynie
Anna Windorpska
Zespół Szkół w Lipuszu
Maria Rosanowska
Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie
 
Wszystkim laureatom Konkursu oraz ich nauczycielom - opiekunom serdecznie gratulujemy! Osobom i instytucjom zaangażowanym w ogranizację Konkursu dziękujemy za współpracę.
 
Koordynator Konkursu:
Iwona Poźniak
konsultant w ODN w Słupsku
 

Odwiedza nas 417 gości oraz 0 użytkowników.

Powered by JS Network Solutions