Tworzysz żywe historie o NIEPODLEGŁEJ

stop rasizm kopiaSzanowny Dyrektorze, Szanowny Nauczycielu

Zachęcamy i zapraszamy do dzielenia się informacjami, doświadczeniami, zrealizowanymi przedsięwzięciami związanymi z obchodami Roku dla NieodległejChętnie publikujemy na naszej stronie internetowej relacje z ciekawych imprez, zajęć, konkursów, wystaw i innych działań w formie artykułu, notatki wzbogaconej galerią zdjęć z krótkim komentarzem. Najciekawsze relacje możemy też opublikować w „Informatorze Oświatowym”  - kwartalniku ODN w Słupsku. Pisząc o NIEPODLEGŁEJ nie tylko włączasz się w obchody jubileuszowe, kształtujesz postawy patriotyczne swoich uczniów i wychowanków, ale też promujesz swoją szkołę, dbasz o jej wizerunek, upowszechniasz przykłady dobrej praktyki. Tworzysz żywe historie o NIEPODLEGŁEJ!

Na Państwa relacje i zdjęcia czekamy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

NAPISALI JUŻ DO NAS...

Serdecznie dziękujemy i zachęcamy inne szkoły i placówki oświatowe do  przesyłania relacji z ciekawych imprez, zajęć, konkursów, wystaw i innych działań upamiętniających NIEPODLEGŁĄ.

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions