Czwarta edycja Konkursu „Nauczyciel Pomorza”

 

Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu „Nauczyciel Pomorza", którego organizatorem jest Marszałek Województwa Pomorskiego.

W konkursie można zgłaszać kandydatury pedagogów i wychowawców, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju uczniów naszego regionu. Wnioski można składać do 30 czerwca 2019 r.

 

 

Komisja Konkursowa spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 10 kandydatów, spośród których wyłonionych zostanie 5 laureatów Konkursu. Jeden otrzyma tytuł „Nauczyciela Pomorza" i statuetkę, pozostali - wyróżnienia. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur, Komisja Konkursowa może rekomendować Marszałkowi kandydatów do otrzymania wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w jednym z pięciu kryteriów wskazanych w Regulaminie. Zarówno laureaci, jak i wyróżnieni otrzymują nagrody pieniężne.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2019 r. Uroczyste nadanie tytułu Nauczyciel Pomorza oraz wręczenie nagród przez Marszałka Województwa Pomorskiego będzie miało miejsce podczas VIII Forum Pomorskiej Edukacji.

Szczegóły:

https://des.pomorskie.eu/nauczycielpomorza

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać w godz. 8.00-15.00 (od poniedziałku do piątku):

tel.: 58 3440168 wew. 101 lub 106;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nauczyciel.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions