Goethe Institut serdecznie zaprasza do wzięcia w projekcie wspierającym szkoły w działaniach na rzecz języka niemieckiego.

deutsch plusf1 formatkey jpg w737Projekt „Deutsch plus” („Niemiecki plus”) org. przez Goethe Institut jest odpowiedzią na oczekiwania nauczycieli odnośnie do współpracy i wsparcia lokalnego w obszarze promocji języka niemieckiego w poszczególnych regionach Polski. Z pakietem działań i projektów Goethe-Institut wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, oferując projekty, szkolenia i reklamę języka niemieckiego. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do wybranych szkół, które w szczególny sposób angażują się w popularyzację języka niemieckiego.

W ramach projektu przewidziane są liczne inicjatywy dla uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół. Konferencje i spotkania na szczeblu lokalnym wzmocnią kontakty między szkołami w poszczególnych regionach. Nauczyciele otrzymają możliwość udziału w przygotowanych specjalnie dla nich szkoleniach, warsztatach czy webinariach. Na uczniów zaś czekają konkursy, ciekawe mini-projekty czy wymiana uczniowska.  

Informacje szczegółowe pod linkiem:

Odwiedza nas 247 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions