Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Narzędzia on-line dla wszystkich

  • Akademia Khana - spersonalizowane materiały dydaktyczne dla wszystkich grup wiekowych; praktyczne ćwiczenia, filmy instruktażowe i panel indywidualnych planów nauczania, który daje uczniom możliwość pracy we własnym tempie, w i poza klasą. Zajmujemy się matematyką, naukami ścisłymi, programowaniem komputerów, historią, historią sztuki i ekonomią.
    https://pl.khanacademy.org/
Narzędzie do zdalnego nauczania
  • "G Suite dla Szkół i Uczelni to pakiet bezpłatnych narzędzi i usług Google dostosowanych do potrzeb szkół, również tych domowych. Jest on dostępny na całym świecie dla wszystkich instytucji edukacyjnych, które kwalifikują się do jego używania. Zobacz kryteria kwalifikacji i artykuł o wspieraniu procesu nauczania dzięki G Suite dla Szkół i Uczelni  " (źródło)
  • G-Suite jest bezpłatny dla wszystkich szkół publicznych i niepublicznych. Zawiera kompletny zestaw narzędzi  umożliwiajacy tworzenie wirtualnych klas, komunikację z uczniami, udostępnianie każdego typu treści, zadawanie zadań , zbieranie  ich i ocenianie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do artykułu. Aby zacząć zarejestruj się

Przejdź do góry strony