Przykłady dobrej praktyki

DZIELMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI

 

Praca szkoły i nauczyciela to ogromna różnorodność, często nowatorskich i zaskakujących działań, na rzecz ucznia, klasy, całej społeczności szkolnej i lokalnej. Cenimy sobie możliwość upowszechniania Państwa doświadczeń – przykładów dobrej praktyki. Wiele z zastosowanych rozwiązań może być inspiracją dla innych. Warto więc dużo i jak najczęściej opowiadać o tym, co udało się Państwu wypracować, wdrożyć, zrealizować, osiągnąć…

Dlatego zachęcamy do promowania realizowanych przez Państwa działań i ich rezultatów za pośrednictwem biuletynu ODN pn. „Informator Oświatowy” i strony www Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

W tym miejscu będziemy zamieszczać:

  • artykuły – opisujące przykłady dobrej szkolnej praktyki – już opublikowane w „Informatorze Oświatowym”,
  • nadesłane e-mailem Państwa materiały (na adres: wydawnictwo@odn.slupsk.pl).

Wszystkie podejmowane w Państwa Placówkach przedsięwzięcia pozytywnie wpływają na wizerunek Szkoły, a poprzez promocję objętych nimi działań Uczniowie i Nauczyciele mają szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony.

Mamy nadzieję, że baza PRZYKŁADÓW DOBRYCH PRAKTYK umożliwi poznanie różnorodnych działań szkół i wymianę doświadczeń. Zatem promujmy swoją placówkę, chwalmy się osiągnięciami i pomysłami, DZIELMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI!

OBSZARY: