Skocz do głównej treści strony
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Anna Brzykcy

Główny księgowy

Kontakt:
pokój nr 11 
tel. 59 84 23 567,  wew. 45
e-mail: a.brzykcy@odn.slupsk.pl

Anna Bućko

Anna Bućko

Specjalista ds. programów Unii Europejskiej

Kontakt:
pokój nr 4
tel. 59 84 23 567, wew. 39
e-mail: a.bucko@odn.slupsk.pl

Aldona Grzeszczak

Aldona Grzeszczak

Specjalista ds. doskonalenia

Kontakt:
pokój nr 5
kom. 502 644 975 
tel. 59 84 23 567, wew. 40
e-mail: kursy@odn.slupsk.pl
e-mail: a.grzeszczak@odn.slupsk.pl

Alicja Janonis

Specjalista ds. organizacyjno-technicznych [sekretariat, archiwum]

Kontak:
pokój nr 13 
tel. 59 84 23 567
e-mail: sekretariat@odn.slupsk.pl

Katarzyna Korkosińska

Specjalista ds. osobowych

Kontak:
pokój nr 12 
tel. 59 84 23 567 wew. 32
e-mail: k.korkosinska@odn.slupsk.pl 

Dorota Mamrot

Specjalista ds. wspomagania szkół i placówek oświatowych

Kontakt:
pokój nr 5
kom. 502 644 975
tel. 59 84 23 567, wew. 40
e-mail: kursy@odn.slupsk.pl
e-mail: d.mamrot@odn.slupsk.pl

Mariusz Michalak

Mariusz Michalak

Specjalista ds. informatycznych

Kontakt:
pokój nr 17
tel. 59 84 23 567 wew. 48
e-mail: m.michalak@odn.slupsk.pl

Malwina Rusiecka

Specjalista ds. finansowych

Kontakt:
pokój nr 12 
tel. 59 84 23 567, wew. 32
e-mail: m.rusiecka@odn.slupsk.pl

Anna Sobczyk

Specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

Kontakt:
pokój nr 4
tel. 59 84 23 567, wew. 39 
e-mail: a.sobczyk@odn.slupsk.pl 

Jacek Libelt

Kierowca samochodu osobowego, konserwator

Kontakt:
pokój nr 10
tel. 59 84 23 567
 

Jadwiga Szatyn

Pracownik obsługi

Kontakt:
pokój nr 10
tel. 59 84 23 567

Przejdź do góry strony