Justyna Szczypek - Bogdanowicz

Justyna Szczypek - Bogdanowicz

Nauczyciel konsultant ds. kompetencji kluczowych oraz projektów międzynarodowych

Moim zadaniem jest upowszechnianie kompetencji kluczowych oraz wspomaganie rozwoju szkół, a także wspieranie w zakresie edukacji ucznia z doświadczeniem migracji. 

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej. Od 2018 roku uczestniczę w programie Microsoft Innovative Educator Expert, a w 2020 otrzymałam tytuł Fellow Educator przyznawany najbardziej zaangażowanym ekspertom w tym programie. W 2019 r. zostałam laureatką międzynarodowego konkursu Microsoft Tech Pill, który dotyczył znalezienia sposobu na rozwiązanie współczesnych bolączek w edukacji. Uważam, że nie jest już możliwe nauczanie bez zastosowania technologii.  Interesują mnie innowacje w szkole i nauczanie oparte na budowaniu relacji. Wciąż szukam nowatorskich pomysłów na zaangażowanie ucznia i wyposażenie go w nowe kompetencje, a Internet oraz społeczności edukatorów są tego doskonałym źródłem. Jestem również certyfikowanym edukatorem Nearpod oraz zweryfikowanym edukatorem Kahoot!. Interesuje mnie również nauczanie interdyscyplinarne metodologią STEAM i promowanie tych działań w ramach rozwoju kompetencji kluczowych.

Zapraszam na konsultacje indywidualne (telefonicznie lub osobiście ODN pokój nr 9) lub zbiorowe (w szkołach)  na temat nowoczesnego nauczania języków obcych, promowania kompetencji kluczowych, innowacji na zajęciach, projektów eTwinning oraz Erasmus+ oraz pozostałe zgodnie z zainteresowaniem.

Kontakt:

Tel. (59) 84 23 567 wew. 35

e-mail: j.szczypek@podn.slupsk.pl