Etap regionalny

 ROK SZKOLNY 2022/2023

VIII Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji  - uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego
Miło mi poinformować, że znamy już nazwiska uczestników etapu wojewódzkiego - Finału VIII Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji:
Kinga Wojtkowiak
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Julia Zganiacz
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Kuźniar Weronika
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Tomasz Olschewski
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Maciej Węgrzyński
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Kornel Soroka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
Dominika Juchniewicz
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Mirosław Jodko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Maja Szydloch
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
Eliza Sztafij
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
Halina Jonko
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni
Andrzej Beyer-Wróblewski
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni
Anna Matczuk
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie
Antonina Iwanowska
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie
Wiktor Nowak
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie
Inga Lieske
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie
Szymon Jastrzębski
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Michał Więckiewicz
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Kinga Tomaszewska
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Mikołaj Maciejewski
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Zuzanna Chudzińska
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jerzego Pucka w Gdańsku
Finał VIII Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji odbędzie się:
4 kwietnia 2023 (wtorek) o godz. 10.00 
w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowa 13.
Gratulujemy kwalifikacji do Finału konkursu i serdecznie zapraszamy do Słupska.

Lista uczniów zakwalifikowanych do II – regionalnego etapu Konkursu:

U W A G A !
Aktualizacja z 17.03.2023 r.
ZMIANA PODZIAŁU NA GRUPY W SŁUPSKU 

ZMIANA LOKALIZACJI KONKURSU W GDYNI

VIII Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji 
Termin: 22 marca 2023 r. (środa)
Miejsce: Słupsk, PODN w Słupsku, budynek szkoły przy ul. Bałtyckiej 29, parter - sale: 28 i 29
Lp. Imię i nazwisko uczestnika Szkoła godz. grupa sala
1 Marika Sawicka Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku 09:00-10:30 I 28
2 Maja Grębowicz Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku 09:00-10:30 I 28
3 Magdalena Pinkert Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku 09:00-10:30 I 28
4 Zuzanna Sielska Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku 09:00-10:30 I 28
5 Pola Szymczak Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku 09:00-10:30 I 28
6 Julian Żmuda Trzebiatowski Szkoła Podstawowa w Bierkowie 09:00-10:30 I 28
7 Adam Tracz Szkoła Podstawowa w Bierkowie 09:00-10:30 I 28
8 Szymon Szerszeń Szkoła Podstawowa w Bierkowie 09:00-10:30 I 28
9 Maria Fornalczyk Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce 09:00-10:30 I 28
10 Paulina Nejman Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku 09:30-11.00 II 29
11 Kinga Wojtkowiak Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku 09:30-11.00 II 29
12 Julia Zganiacz Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 09:30-11.00 II 29
13 Kuźniar Weronika Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 09:30-11.00 II 29
14 Tomasz Olschewski Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 09:30-11.00 II 29
15 Maciej Węgrzyński Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 09:30-11.00 II 29
16 Kornel Soroka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku 09:30-11.00 II 29
17 Franciszek Kowalski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku 09:30-11.00 II 29
18 Marcelina Nowakowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku 09:30-11.00 II 29
19 Agata Jaworska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku 11.00-12.30 III 28
20 Dominika Juchniewicz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku 11.00-12.30 III 28
21 Mirosław Jodko Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku 11.00-12.30 III 28
22 Maja Szydloch Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce 11.00-12.30 III 28
23 Eliza Sztafij Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce 11.00-12.30 III 28
24 Jakub Frankowski Szkoła Podstawowa w Łebie 11.00-12.30 III 28
25 Emil Rostkowski Szkoła Podstawowa w Łebie 11.00-12.30 III 28
26 Marcelina Kido Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku 11.00-12.30 III 28
27 Dawid Kowalewski Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku 11.00-12.30 III 28
UWAGA! Zmiana lokalizacji konkursu w GDYNI!!!
Miejsce: Gdynia, siedziba Pomorskiego Związku Żeglarskiego, al. Jana Pawła II 11, Gdynia (przy skwerze Kościuszki)
1 Bronisław Walędziak Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni 11:00-12:30 I salaPoZŻ
2 Halina Jonko Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni 11:00-12:30 I salaPoZŻ
3 Andrzej Beyer-Wróblewski Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni 11:00-12:30 I salaPoZŻ
4 Natalia Dzierżanowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
5 Anna Matczuk Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
6 Antonina Iwanowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
7 Karol Lewańczyk Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
8 Dorota Dunst Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
9 Wiktor Nowak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
10 Inga Lieske Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie 11:00-12:30 I salaPoZŻ
11 Szymon Jastrzębski Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach 11:00-12:30 I salaPoZŻ
12 Michał Więckiewicz Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach 11:00-12:30 I salaPoZŻ
13 Kinga Tomaszewska Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach 11:00-12:30 I salaPoZŻ
14 Mikołaj Maciejewski Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach 11:00-12:30 I salaPoZŻ
15 Zuzanna Chudzińska Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jerzego Pucka w Gdańsku 11:00-12:30 I salaPoZŻ

Uczniom zakwalifikowanym do II etapu konkursu serdecznie gratulujemy. 

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

Znamy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego VII Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji z podziałem na grupy, godziny, sale i miejsca uczestnictwa w etapie rejonowym.

Uczestnik
Szkoła
Rejon w:
GRUPA
Godzina
Sala
Oliwia Bochniak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
Słupsk
I
9.00-10.30
29
Zuzanna Michońska
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
Słupsk
I
9.00-10.30
29
Jan Chilecki
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce
Słupsk
I
9.00-10.30
29
Wiktoria Pogorzelska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Amelia Saj
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Dominika Juchniewicz
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Zuzanna Żołądek
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Kornel Soroka
Szkoła podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Leon Odija
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Aleksandra Nejman
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Franciszek Kowalski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10  w Słupsku
Słupsk
I
9.00-10.30
28
Hanna Turczyn
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Jakub Spryszak
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Antonina Kozdrowska
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Maja Reichert
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Lena Zasowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Agata Jaworska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Wiktor Czaja
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Daniel Ramczyk
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Mateusz Duszny
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Cezary Ramczyk
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku
Słupsk
II
9.15-10.45
29
Ariana Raczyńska
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Magdalena Pinkert
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Maja Grębowicz
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Stanisław Wójtowicz
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Natalia Łukaszewicz
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Bartosz Duras
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Kamil Gardecki
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
Słupsk
III
11.00-12.30
28
Anna Wielińska
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
Słupsk
III
11.00-12.31
28
Łucja Tyborska
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
Słupsk
III
11.00-12.32
28
Ewelina Sielska
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
Słupsk
III
11.00-12.33
28
Szymon Szerszeń
Szkoła Podstawowa w Bierkowie
Słupsk
III
11.00-12.34
28
Jarosław Wichliński
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
IV
11.15-12.42
29
Lena Długołęcka
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
IV
11.15-12.43
29
Natasza Grudniewska
Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
Słupsk
IV
11.15-12.44
29
Agata Krzysztofowicz
Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Ernest Czarniak
Szkoła Podstawowa w Łebie
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Maja Rostkowska
Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Tomasz Olschewski
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Weronika Kuźniar
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Julia Zganiacz
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Lena Meger
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Słupsk
IV
11.15-12.45
29
Roch Sobczyński
GDYŃSKA SZKOŁA SPOŁECZNA
Gdynia
I
10.00-11.30
1
Paweł Roszak
GDYŃSKA SZKOŁA SPOŁECZNA
Gdynia
I
10.00-11.30
1
Andrzej Beyer-Wróblewski
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni
Gdynia
I
10.00-11.30
1
Bronisław Walędziak
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni
Gdynia
I
10.00-11.30
1
Halina Jonko
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni
Gdynia
I
10.00-11.30
1
Julia Łaga
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Gracjan Hinc
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła ll w Leźnie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Dominika Miotk
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Wiktor Nowak
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Martyna Ptach
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Szymon Kobiela
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła ll w Leźnie
Gdynia
II
12.00-13.30
1
Dorota Dunst
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
Gdynia
II
12.00-13.30
1   

Gratuluje kwalifikacji uczniów do etapu rejonowego konkursu!

ROK SZKOLNY 2020/2021

Lista uczniów zakwalifikowanych do II – regionalnego etapu Konkursu:

  • Kornel Soroka – Szkoła Podstawowa 10 w Słupsku,
  • Adam Matysiuk – Szkoła Podstawowa  10 w Słupsku,
  • Ariana Raczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku,
  • Jarosław Wichliński – Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku,
  • Stanisław Wójtowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku,
  • Tymoteusz Ćwikła – Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku,
  • Grzegorz Bednarz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Amelia Capar – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Gabriel Egzmond – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Filip Wolikowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Leon Odija – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Wiktor Czaja – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Adam Knapik – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Jakub Bejger – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Michał Miklinski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Kornelia Czaja – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku,
  • Jakub Klimczewski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Damian Gorczyński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Małgorzata Adamowicz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Jan Zwoliński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Jan Chilecki – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Olga Szydloch – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
  • Antonina Kozdrowska – Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsk,
  • Jakub Spryszak – Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku,
  • Bartosz Duras – Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku,
  • Piotr Szerszeń – Szkoła Podstawowa w Bierkowie,
  • Paulina Wojtaszek – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,
  • Tomasz Olschewski – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,
  • Weronika Kuźniar – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,
  • Damian Penkowski – Szkoła Podstawowa w Łebie,
  • Paweł Kondratowicz – Szkoła Podstawowa w Łebie,
  • Konrad Gumienny – Szkoła Podstawowa w Łebie, 
  • Robert Chruścik – Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Wejherowie,
  • Andrzej Beyer-Wróblewski – Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni,
  • Bronisław Walędziak – Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni,
  • Eryk Celmer – Szkoła Podstawowa nr 45 w  Gdańsku,
  • Diana Serjant – Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku,
  • Kinga Szulist – Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku,
  • Wiktoria Mejer – Szkoła Podstawowa w Leźnie,
  • Marcin Kobiela – Szkoła Podstawowa w Leźnie,
  • Gracjan Hinc – Szkoła Podstawowa w Leźnie,
  • Julia Łaga – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie,
  • Julia Miotk – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie,
  • Dawid Korab – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie,
  • Karolina Porębska – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie.

Uczniom zakwalifikowanym do II etapu konkursu serdecznie gratulujemy. Etap regionalny zostanie rozegrany w Słupsku i w Gdyni. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiczną II etap Konkursu NIE ODBĘDZIE SIĘ 10 marca br. O nowym terminie rozgrywki regionalnej poinformujemy nauczycieli-opiekunów mailowo oraz na stronie PPEM. Za zmianę przepraszamy.

W imieniu Organizatorów:
Iwona Poźniak
koordynator PPEM w ODN w Słupsku