Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Jakość w projektach eTwinning - webinarium

Jakość w projektach eTwinning - webinarium

Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning.

Podczas webinarium zastanowimy się, jak zakończyć projekt oraz jak przygotować go do oceny. Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek o odznakę jakości. Omówimy formularz i przykładowy opis projektu do Krajowej Odznaki Jakości. Dowiemy się również, kiedy projekt otrzyma Europejską Odznakę Jakości, czym jest Odznaka Szkoła eTwinning i jakie są kryteria przyznawania wyróżnienia.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Garkowska – nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. eTwinnerka od 2005 roku, od kilku lat ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim. Zrealizowała ponad 20 projektów eTwinning, wiele z nich nagrodzono Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości. Projekt MAVEN MAths Via ENglish zwyciężył w konkursie Nasz projekt eTwinning 2016 w kategorii Ambasadorzy eTwinning. Koordynator projektów Comenius i Erasmus+.

TERMIN: 14.07.2020 godz. 11:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Więcej informacji *TUTAJ* 

Przejdź do góry strony