Subregion słupski

Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 3
Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 3

29 maj 2024, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 4
Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 4

29 maj 2024, godz. 16:00-18:15

stanowisko komputerowe

Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 4
Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 4

24 maj 2024, godz. 16:00-19:00

sala dydaktyczna nr 29, ul. Bałtycka 29, Słupsk

Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 4
Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 4

21 maj 2024, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 4
Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 4

14 maj 2024, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 4
Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 4

8 maj 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 3
Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 3

8 maj 2024, godz. 16:00-18:15

Stadion 650-lecia, al. Madalińskiego 4

Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 3
Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 3

30 kwiecień 2024, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 4

25 kwiecień 2024, godz. 16:00-18:30

Stanowisko komputerowe lub stacjonarnie

Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 4
Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 4

24 kwiecień 2024, godz. 16:30-18:15

Stanowisko komputerowe

Sieć 21: Samorządność zaczyna się w szkole - spotkanie 2
Sieć 21: Samorządność zaczyna się w szkole - spotkanie 2

22 kwiecień 2024, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 4
Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 4

18 kwiecień 2024, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 3
Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 3

17 kwiecień 2024, godz. 16:00-18:15

stanowisko komputerowe

Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 4
Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 4

16 kwiecień 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 4
Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 4

16 kwiecień 2024, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 4
Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 4

11 kwiecień 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 2
Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 2

10 kwiecień 2024, godz. 16:00-18:15

Stadion 650-lecia, al. Madalińskiego 4

Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 1
Sieć 11: Metodyka nauczania konkurencji czwórboju lekkoatletycznego - spotkanie 1

3 kwiecień 2024, godz. 16:00-18:15

Stadion 650-lecia, al. Madalińskiego 4

Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 3
Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 3

22 marzec 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 3
Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 3

21 marzec 2024, godz. 16:00-18:15

Stanowisko komputerowe

Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 3
Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 3

20 marzec 2024, godz. 16:00-17:30

Stanowisko komputerowe

Sieć 14: Niezwykłe zasoby muzealne w pracy z uczniami - spotkanie 2
Sieć 14: Niezwykłe zasoby muzealne w pracy z uczniami - spotkanie 2

19 marzec 2024, godz. 16:00-16:45

Młyn Zamkowy w Słupsku, ul. Dominikańska 5/9

Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 4
Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 4

19 marzec 2024, godz. 16:00-19:00

stanowisko komputerowe

Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 2
Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 2

13 marzec 2024, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 3
Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 3

12 marzec 2024, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 3
Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 3

7 marzec 2024, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 4
Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 4

7 marzec 2024, godz. 16:00-18:30

PODN w Słupsku, ul. Bałtycka 29, sala 29

Sieć 29: Vademecum kadry kierowniczej placówek kształcenia specjalnego - spotkanie 3
Sieć 29: Vademecum kadry kierowniczej placówek kształcenia specjalnego - spotkanie 3

7 marzec 2024, godz. 09:30-14:00

PZKS w Wejherowie, ul. Sobieskiego 279

Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 3
Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 3

1 marzec 2024, godz. 16:00-18:15

sala dydaktyczna nr 29, ul. Bałtycka 29, Słupsk

Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 3
Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 3

1 marzec 2024, godz. 16:00-19:00

Uniwersytet Pomorski w Słupsku, Katedra Sztuki Muzycznej, sala nr 1, ul. Partyzantów 27

Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 3
Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 3

29 luty 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 1: Aktywność artystyczna dziecka - spotkanie 1
Sieć 1: Aktywność artystyczna dziecka - spotkanie 1

luty 2024

Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Sieć 27: Twórcze inspiracje w edukacji wczesnej - spotkanie 1
Sieć 27: Twórcze inspiracje w edukacji wczesnej - spotkanie 1

luty 2024

Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 2
Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 2

28 luty 2024, godz. 16:00-18:15

stanowisko komputerowe

Sieć 4a: Gry zespołowe na lekcjach wychowania fizycznego - spotkanie 3
Sieć 4a: Gry zespołowe na lekcjach wychowania fizycznego - spotkanie 3

26 luty 2024, godz. 16:00-19:00

Sala sportowa ZSO w Słupsku, ul. Banacha 17

Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 3
Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 3

22 luty 2024, godz. 17:00-19:15

Stanowisko komputerowe

Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 3
Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 3

20 luty 2024, godz. 17:00-18:30

stanowisko komputerowe

Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 3
Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 3

20 luty 2024, godz. 17:00-20:00

Stanowisko komputerowe

Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 3
Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 3

20 luty 2024, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 3
Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 3

14 luty 2024, godz. 16:00-19:00

stanowisko komputerowe

Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 2
Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 2

25 styczeń 2024, godz. 17:00-19:15

Stanowisko komputerowe

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024
Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

25 styczeń 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 31: W zdrowym ciele zdrowy mózg, czyli jak zadbać o dobrostan - spotkanie 2
Sieć 31: W zdrowym ciele zdrowy mózg, czyli jak zadbać o dobrostan - spotkanie 2

25 styczeń 2024, godz. 16:00-19:00

sala konferencyjna PODN, ul. Poniatowskiego 4a

Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 2
Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 2

19 styczeń 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 3
Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 3

18 styczeń 2024, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 1
Sieć 9: Kreatywny polonista - spotkanie 1

17 styczeń 2024, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 14: Niezwykłe zasoby muzealne w pracy z uczniami - spotkanie 1
Sieć 14: Niezwykłe zasoby muzealne w pracy z uczniami - spotkanie 1

15 styczeń 2024, godz. 16:15-17:45

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 3
Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 3

11 styczeń 2024, godz. 15:30-17:00

stanowisko komputerowe

Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 2
Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 2

10 styczeń 2024, godz. 16:00-19:00

stanowisko komputerowe

Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 2
Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 2

9 styczeń 2024, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 21: Samorządność zaczyna się w szkole - spotkanie 1
Sieć 21: Samorządność zaczyna się w szkole - spotkanie 1

18 grudzień 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 2
Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 2

18 grudzień 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 2
Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 2

18 grudzień 2023, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 2
Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 2

13 grudzień 2023, godz. 17:00-20:45

stanowisko komputerowe

Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 2
Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 2

13 grudzień 2023, godz. 17:00-18:30

Stanowisko komputerowe

Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 2
Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 2

12 grudzień 2023, godz. 16:00-17:30

stanowisko komputerowe

Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 2
Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 2

12 grudzień 2023, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 2
Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 2

11 grudzień 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 4
Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 4

11 grudzień 2023, godz. 15:30-17:00

sala konferencyjna PODN, ul. Poniatowskiego 4a

Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 1
Sieć 18: Pomysły na interaktywne lekcje - spotkanie 1

8 grudzień 2023, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 2
Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 2

8 grudzień 2023, godz. 16:00-18:15

sala dydaktyczna nr 29, ul. Bałtycka 29, Słupsk

Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 2
Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 2

7 grudzień 2023, godz. 16:00-19:00

SP nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku, ul. Lutosławskiego 23

Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 1
Sieć 23: Sieć szkolnych animatorów edukacji morskiej - spotkanie 1

7 grudzień 2023, godz. 15:30-17:00

stanowisko komputerowe

Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 2
Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 2

7 grudzień 2023, godz. 15:30-17:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 3
Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 3

4 grudzień 2023, godz. 15:30-17:00

sala konferencyjna PODN w Słupsku, ul. Poniatowskiego 4a

Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 1
Sieć 6: Jak oceniać postępy uczniów w szkole? - spotkanie 1

24 listopad 2023, godz. 16:30-19:30

stanowisko komputerowe

Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 2
Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 2

23 listopad 2023, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe

Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 2
Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 2

23 listopad 2023, godz. 15:30-17:00

sala konferencyjna PODN, ul. Poniatowskiego 4a

Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 1
Sieć 12: Moja "szczególna" klasa - spotkanie 1

15 listopad 2023, godz. 16:30-19:30

stanowisko komputerowe

Sieć 4a: Gry zespołowe na lekcjach wychowania fizycznego - spotkanie 1
Sieć 4a: Gry zespołowe na lekcjach wychowania fizycznego - spotkanie 1

15 listopad 2023, godz. 16:15-19:15

Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku, ul. Artura Grottgera 10A

Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 1
Sieć 5: Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapach morskich - spotkanie 1

13 listopad 2023, godz. 15:30-17:00

sala konferencyjna PODN, ul. Poniatowskiego 4a

Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 1
Sieć 24: Sytuacje kryzysowe - diagnozuję i pomagam - spotkanie 1

9 listopad 2023, godz. 16:30-18:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 1
Sieć 33: Wielokulturowa szkoła - spotkanie 1

8 listopad 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 1
Sieć 34: Wychowawca w bursie - spotkanie 1

7 listopad 2023, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 1
Sieć 28a: Ukraińskie dzieci w polskiej szkole - spotkanie 1

31 październik 2023, godz. 15:30-17:45

Stanowisko komputerowe

Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 1
Sieć 8: Kreatywność w edukacji - prace manualne jako narzędzie dydaktyczne - spotkanie 1

27 październik 2023, godz. 16:00-18:15

sala dydaktyczna nr 29, ul. Bałtycka 29, Słupsk

Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 1
Sieć 3: Gry i zabawy ruchowe w klasach I - III - spotkanie 1

26 październik 2023, godz. 16:30-18:45

Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, ul. Kilińskiego 38

Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 2
Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 2

25 październik 2023, godz. 16:00-19:00

Zielnik, Uniwersytet Pomorski w Słupsku ul. Arciszewskiego 22b

Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 1
Sieć 2: Aktywny Polonista - spotkanie 1

24 październik 2023, godz. 17:00-18:30

stanowisko komputerowe

Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 1
Sieć 30: W gabinecie szkolnego specjalisty - spotkanie 1

23 październik 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 1
Sieć 13: Nauczyciele – pasjonaci matematyki - spotkanie 1

18 październik 2023, godz. 16:30-18:45

stanowisko komputerowe

Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 1
Sieć 35: Wychowawca w internacie - spotkanie 1

17 październik 2023, godz. 09:30-11:45

stanowisko komputerowe

Sieć 29: Vademecum kadry kierowniczej placówek kształcenia specjalnego - spotkanie 1
Sieć 29: Vademecum kadry kierowniczej placówek kształcenia specjalnego - spotkanie 1

5 październik 2023, godz. 16:00 do 6 październik 2023, godz. 14:00

ZKiWS w Kartuzach, ul. 3 Maja 34

Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 1
Sieć 10: Lektury w szkole podstawowej - spotkanie 1

4 październik 2023, godz. 16:30-18:00

Stanowisko komputerowe

Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 1
Sieć 32a: Warsztat pracy przyrodnika - spotkanie 1

29 wrzesień 2023, godz. 16:00-18:15

Most Dziewic na rzece Słupi w ciągu ul. Kościuszki w Słupsku

Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 1
Sieć 19: Przystań wychowawców świetlicy - spotkanie 1

28 wrzesień 2023, godz. 17:00-19:15

stanowisko komputerowe