Szkolne programy edukacji morskiej

Pobierz wzory dokumentów

1. Szkolny program edukacji morskiej

                                                         

2. Zgoda autora programu na publikacje

                                                         

Rok szkolny 2020/2021

  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy
  • Morska Szkoła Podstawowe im. Aleksandra Doby w Gdańsku                                 
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku                                                               
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żukowie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im .Jana Drzeżdżona w Redzie                                             
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie                                                   
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej                                                  
  • Zespół Szkół w Gogolewie                                                                                                      
  • Przedszkole 32 w Gdańsku   
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie                                                                                                  
  • Szkoła Podstawowa im. K. O. Borchardta Strzebielino-Osiedle
  • Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych                                                                             
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie                            
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Polnicy
  • Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Stołcznie
  • Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
  • Sportowa Szkoła podstawowa Nr 75 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku             
  • Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku                               
  • Przedszkole nr 62 w Gdańsku                                                                                                
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach                                           
  • Morskie Przedszkole Monika Gierszon w Gdańsku                                                       
  • Przedszkole nr 13 w Gdańsku                                                                                                
  • CKZiU nr 3. Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Gdyni
  • Szkoła Podstawowa w Zagórzycy                                                                                         
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni
  • Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie
  • Gdyńska Szkoła Społeczna w Gdyni
  • Przedszkole 82 w Gdańsku                                                                                                     
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku                    
  • Gdyńska Szkoła Społeczna w Gdynia
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku                                                               
  • Zespół Szkół w Stegnie                                                                                                             
  • Szkoła Podstawowa w Warcinie                                                                                            
  • Szkoła Podstawowa w Kobylnicy                                                                                          
  • Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi                                                                                 
  • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Gdańsku                                                                                   
  • Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe
  • Szkoła Podstawowa w Częstkowie                                                                                      
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie-Osiedlu                                                  
  • Szkoła Podstawowa KREATYWNI w Rumi
  • Przedszkole nr 63 w Gdańsku                                                                                                
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rumi
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. F. Ceynowy w Sierakowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku                     
  • Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku
  • Przedszkole Miejskie nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku
  • Powiatowy Zespół Szkół w Kłaninie                                                                                     
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie
  • Przedszkole nr 22 w Gdyni
  • Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 32 „Tęczowa Dolina” w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku                     
  • Szkoła Podstawowa w Biesowicach                                                                                     
  • Przedszkole Miejskie nr 25 w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
  • Przedszkole im Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich                                                     
  • Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce                                                                                         
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w Ustce                                            
  • Przedszkole w Ustce                                                                                                                 
  • MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 w Ustce                                                                                
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce                                                                                         
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie                                                                      
  • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
  • Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Wojanowie
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ponadgimazjalnych w Sierakowicach                                                         
  • Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego w Warcinie
  • Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie
  • Szkoła Podstawowa w Charzykowach                                                                                
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza w Gdańsku                                  
  • Szkoła Podstawowa w Swornegaciach                                                                               
  • Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Chwaszczynie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku                                                                                  
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim                                            
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta w Gdyni
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa w Jeleńskiej Hucie                                                                             
  • Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie                                       
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku                                                  
  • Przedszkole nr 42 Dolina Smyków w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polonii nr 10 w Słupsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku                                                               
  • Przedszkole nr 44 przy ZSO nr 10 w Gdańsk
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku
  • Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku
  • Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych OPLI w Gdańsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchucinie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku
  • Przedszkole nr 42 Dolina Smyków w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa w Zaleskich                                                                                           
  • Sportowa Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w  Gdańsku
  • Przedszkole nr 2 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Gdyni
  • Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdańsku
  • Niepubliczne Przedszkole MegaMocni Strzyża w Gdańsku                                        
  • Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe  „Bankowa Dolina” w Luzinie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie
  • Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
  • Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku                                                                                
  • Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe „Bajkowa Dolina” w Gościcinie
  • Przedszkole nr 62 w Gdańsku
  • Parafialna Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Żukowie
  • Niepubliczne Przedszkole MegaMocni  w Gdańsku                               
  • Przedszkole nr 42 „Dolina Smyków” w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni

ROK SZKOLNY 2019/2020

ROK SZKOLNY 2018/2019