Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Subregion słupski

Sieć 29: Nauczanie geometrii w szkole podstawowej (Miastko)
Sieć 29: Nauczanie geometrii w szkole podstawowej (Miastko)

25 listopad 2019, godz. 15:30-18:30

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miastku

Sieć 26a: Znaczenie diagnozy edukacyjnej w procesie kształcenia uczniów (subregion słupski)
Sieć 26a: Znaczenie diagnozy edukacyjnej w procesie kształcenia uczniów (subregion słupski)

26 listopad 2019, godz. 15:30-18:30

sala dydaktyczna nr 29 ODN Słupsk, ul. Bałtycka 29

Sieć 11b: Mały człowiek wiele może (gmina Słupsk)
Sieć 11b: Mały człowiek wiele może (gmina Słupsk)

27 listopad 2019, godz. 16:00-17:30

Szkoła Podstawowa w Głobinie

Sieć 11a: Mały człowiek wiele może (subregion słupski)
Sieć 11a: Mały człowiek wiele może (subregion słupski)

28 styczeń 2020, godz. 16:00-17:30

Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku, ul. Leszczyńskiego 17

Sieć 3a: Diagnozuję i pomagam - czyli rzecz o wspieraniu uczniów w rozwoju (subregion słupski)
Sieć 3a: Diagnozuję i pomagam - czyli rzecz o wspieraniu uczniów w rozwoju (subregion słupski)

25 luty 2020, godz. 15:30-17:45

sala dydaktyczna nr 29 ODN Słupsk, ul. Bałtycka 29

Sieć 1: Aktywność muzyczna dziecka (subregion słupski)
Sieć 1: Aktywność muzyczna dziecka (subregion słupski)

27 marzec 2020, godz. 15:30-18:30

Instytut Muzyki, AP w Słupsku, ul. Partyzantów 27

Sieć 27: Aktywna tablica (gmina Dębnica Kaszubska)
Sieć 27: Aktywna tablica (gmina Dębnica Kaszubska)

2 kwiecień 2020, godz. 11:00-13:15

stanowiska komputerowe w domowym zaciszu kursanta

Sieć 24: Zadania wychowawcy w pracy internatu SOSW (subregion słupski)
Sieć 24: Zadania wychowawcy w pracy internatu SOSW (subregion słupski)

3 kwiecień 2020, godz. 10:00-12:15

stanowisko komputerowe w domowym zaciszu

Sieć 28: Kreatywny nauczyciel w edukacji wczesnej dziecka (subregion słupski - powiat lęborski)
Sieć 28: Kreatywny nauczyciel w edukacji wczesnej dziecka (subregion słupski - powiat lęborski)

3 kwiecień 2020, godz. 10:00-11:30

stanowisko komputerowe w domowym zaciszu kursanta

Sieć 18a: Szkolnictwo zawodowe wyzwaniem współczesności (subregion słupski)
Sieć 18a: Szkolnictwo zawodowe wyzwaniem współczesności (subregion słupski)

8 kwiecień 2020, godz. 10:00-12:15

stanowiska komputerowe w domach uczestników

Sieć 30a: Jak wspierać ucznia w uczeniu się matematyki?
Sieć 30a: Jak wspierać ucznia w uczeniu się matematyki?

21 kwiecień 2020, godz. 16:00-17:30

stanowisko komputerowe w domowym zaciszu kursanta

Sieć 21: Interaktywna lekcja z przedmiotów przyrodniczych (Miastko)
Sieć 21: Interaktywna lekcja z przedmiotów przyrodniczych (Miastko)

28 kwiecień 2020, godz. 17:00-18:30

stanowiska komputerowe w domowym zaciszu uczestnika

Sieć 8a: Jak uczyć programowania (subregion słupski)
Sieć 8a: Jak uczyć programowania (subregion słupski)

29 kwiecień 2020, godz. 15:30-17:45

stanowisko komputerowe

Sieć 30b: Jak wspierać ucznia w uczeniu się matematyki?
Sieć 30b: Jak wspierać ucznia w uczeniu się matematyki?

19 maj 2020, godz. 16:00-17:30

stanowisko komputerowe w domowym zaciszu kursanta

Sieć 15a: Samorządność zaczyna się w szkole (subregion słupski)
Sieć 15a: Samorządność zaczyna się w szkole (subregion słupski)

21 maj 2020, godz. 14:30-16:45

własne stanowisko komputerowe

Sieć 6: Edukacja zdrowotna w szkole (subregion słupski)
Sieć 6: Edukacja zdrowotna w szkole (subregion słupski)

22 maj 2020, godz. 10:00-12:15

Stanowiska komputerowe w domach uczestników

Sieć 4a: Dziecko z doświadczeniem migracji (subregion słupski 23.04.2020)
Sieć 4a: Dziecko z doświadczeniem migracji (subregion słupski 23.04.2020)

4 czerwiec 2020, godz. 14:00-16:15

stanowisko komputerowe w domowym zaciszu kursanta

Sieć 23a: Wychowanie dzieci i młodzieży w świecie nowej technologii. Wyzwania i problemy (subregion słupski)
Sieć 23a: Wychowanie dzieci i młodzieży w świecie nowej technologii. Wyzwania i problemy (subregion słupski)

24 czerwiec 2020, godz. 15:30-17:45

sala dydaktyczna nr 28 ODN Słupsk, ul. Bałtycka 29

Przejdź do góry strony