konferencja Prgram wychowawczo profilaktyczny szkołyOśrodek Doskonalenia Nauczycieli Słupsku zaprasza dyrektorów, a także nauczycieli wskazanych do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na konferencję pt. Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki.

Adresat: dyrektorzy i inni nauczyciele wskazani do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły ze Słupska, powiatu słupskiego i powiatu lęborskiego
Termin: 7 czerwca 2017, godz. 11.00-14.00
Miejsce: AP w Słupsku, ul. Kozietulskiego 6-7, aula nr 1

konferencja Prgram wychowawczo profilaktyczny szkołyOśrodek Doskonalenia Nauczycieli Słupsku zaprasza dyrektorów, a także nauczycieli wskazanych do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na konferencję pt. Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki.

Adresat: dyrektorzy i inni nauczyciele wskazani do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły z powiatu chojnickiego i powiatu człuchowskiego
Termin: 12 czerwca 2017, godz. 10.30-13.30
Miejsce: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30 a

konferencja Prgram wychowawczo profilaktyczny szkołyOśrodek Doskonalenia Nauczycieli Słupsku zaprasza dyrektorów, a także nauczycieli wskazanych do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na konferencję pt. Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki.

Adresat: dyrektorzy i inni nauczyciele wskazani do opracowania programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły z powiatu kościerskiego i powiatu bytowskiego
Termin: 19 czerwca 2017, godz. 11.00-14.00
Miejsce: Kościerzyna, ul. 3 Maja 9, sala konferencyjna

18518429 120332000822846213 2114614382 nSzanowni Państwo, drodzy Uczniowie! Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego i fotograficznego ?Przyłapani na czytaniu?. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością, ale prac było tak dużo, że jury miało prawdziwy ogrom pracy.

cropped KFnrD logoRGBKrajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, technicznych, plastycznych, baletowych i muzycznych, organizując sytuacje sprzyjające rozwojowi uzdolnień specjalnych i rozwojowi ogólnemu. Funduszu są przyznawane osobom, które mają znaczące osiągnięcia i chcą pracować nad swoim rozwojem.

Bez tytułu 1Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stacja Morska im. Profesora Krzysztofa Skóry w Helu zapraszają Państwa - nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na bezpłatny 2-dniowy kurs szkoleniowy w zakresie biologii i ekologii ssaków morskich ?Ssaki morskie ? nauka i edukacja?.
Zgłoszenia: do 31 lipca 2017 r.
Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku organizuje Festiwal Zespołów Folklorystycznych ?Ziemia Słupska? 2017.
 
Impreza odbędzie się 25 czerwca br. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku.
 
ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE BĘDĄ DO 15.05.2017 R.
 
W załączeniu niezbędne dokumenty. 

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.