Daj szanę każdemu, daj szansę innemu ..

Daj szansę każdemu, daj szansę innemu ..

     W dniach 7 i 8 czerwca 2018 r. w Kościerzynie i w Słupsku odbyły się konferencje pt. „Daj szansę każdemu, daj szansę innemu - koncepcja pracy szkoły dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym”.

     W spotkaniach wzięli udział nauczyciele oraz dyrektorzy szkół i placówek pracujący z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną. Stanisław Jaskólski-przedstawiciel PWN, wyposażył uczestników w aktualną wiedzę dotyczącą możliwości pełnego wykorzystania dotacji na podręczniki i pomoce edukacyjne, pokazał też możliwości pozyskiwania środków i składania wniosków. Uczestnicy szkolenia mieli okazje zapoznania się z ofertą edukacyjną PWN, z nowymi propozycjami materiałów ćwiczeniowych i edukacyjnych.

     Koncepcję pracy szkoły dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
w stopniu umiarkowanym lub znacznym przedstawiła pani Małgorzata Lipska–specjalista z zakresu diagnostyki edukacyjnej oraz organizacji i zarządzania oświatą, nauczyciel dyplomowany, edukator, trener.

     Na zakończenie konferencji każdy uczestnik otrzymał pakiet materiałów do pracy z uczniem oraz kalendarz nauczycielski na rok szkolny 2018/19.

 20180608 15343020180608 1534441

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions